Designerska donica Vendetta 30

Nowy produkt

Donica Vendetta to kwitesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. W donicach o symetrycznych kształtach można zaprezentować każdą kompozycję kwiatową. Ostre, nowoczesne linie donicy Vendetta zdecydowanie przypadną  do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą kompozycję 


  • Polietylen

Donica Vendetta świetnie sprawdzi się jako donica do biura ale również jako donica w ogrodzie. Doniczki są chyba najczystszym wyrazem projektu sadzenia. Komponowanie donicy jest jak szef kuchni tworzący sałatkę - wszystkie zasady projektowania zostają zredukowane do meritum. W większym krajobrazie ręka projektanta może zostać niezauważona, ale w donicy naturalne środowisko jest czystym przejawem umiejętności ogrodniczych, po prostu, to sposób, aby każda przestrzeń była jasna, żywa i wspaniała.

Wysokość30 cm
Szerokość60 cm
Głębokość60 cm
Waga8 kg
Pojemność60 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.