Donica z aluminium Normalis 70-115-50

Nowy produkt

Jak każdy pokój w domu, tak i balkon może być bardziej przytulny dzięki ładnym roślinom. Jeśli chcesz również udekorować swój balkon roślinami i kwiatami, wykorzystaj nasze pomysły. Nowoczesne donice mają rewelacyjny wygląd, spełnią nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdziesz prosty sposób na stworzenie własnego wymarzonego otoczenia.

6 Przedmioty

W magazynie

646 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Ważne jest, aby wiedzieć, które rośliny najlepiej nadają się, które preferują cień, a które słońce, a może chciałbyś zasadzić rośliny i kwiaty, dlatego powinieneś wiedzieć, co wziąć pod uwagę. Odpowiednie do nasadzenia wybranych roślin będą donice aluminiowe. Nawet na kilku metrach kwadratowych przestrzeni balkonowej, można stworzyć kwitnącą oazę. Nadają się na balkon kwiaty i małe krzewy, które są szczególnie wytrzymałe i odporne nawet w gorących temperaturach. Popularny na zewnątrz obszaru są petunie, pelargonie, róże, rośliny ozdobne. Czas kwitnienia i preferencji zależy od lokalizacji i gatunku roślin wybranych, tak by jak najdłużej cieszyły nasze oczy swym pięknem. Wysoko rosnące rośliny wspinaczkowe mogą później służyć jako tarcza wizualna i zapewnią półcień w lecie. Do nasadzenia roślin potrzebne są donice prostokątne wysokie, które proponujemy, które z powodzeniem mogą posłużyć jako osłonki do wyeksponowania przemyślanej aranżacji.

Wysokość70 cm
Szerokość50 cm
Głębokość115 cm
Waga20 kg
Pojemność420 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty