Donica kwiatowa z aluminium Normalis 80.95.30

Nowy produkt

Taras czy balkon może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć podłużnych donic i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów.

6 Przedmioty

W magazynie

737 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Nawet na kilku metrach kwadratowych przestrzeni balkonowej, można stworzyć kwitnącą oazę. Na balkon nadają się kwiaty i małe krzewy, które są szczególnie wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury. Balkon może być cool White, krzykliwy kolorowy lub wiecznie zielony, tak by można uzyskać pierwsze wrażenie poprzez ekspozycję w donicach odpowiedniej dekoracji, która zaprezentuje i podkreśli nasze pomysły. Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Tak więc dzięki tym donicom aluminiowym możesz stworzyć swój własny geometryczny wzór, najbardziej pasujący do Twojego tarasu. Możesz zbudować z nich rodzaj przesłony, ścianki dzielącej dwie przestrzenie lub podkreślić nimi kształt tarasu.

Wysokość80 cm
Szerokość30 cm
Głębokość95 cm
Waga12 kg
Pojemność200 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty