Normalis 40-100-40-donica z aluminium

Nowy produkt

Nowoczesne donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu. Dekoracją ogrodu stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Ciekawe faktury, kolory, czy kształty powodują, że donice stają się dla ogrodu biżuterią, eksponując jednocześnie piękno posadzonych w nich roślin.

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Gdy pogoda się ociepla, spędzamy coraz więcej relaksujących godzin na balkonie i na tarasie w ogrodzie. Oprócz mebli i ochrony przeciwsłonecznej nadal musisz myśleć o prywatności. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są sadzarki, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Biorąc pod uwagę te warunki, przekonasz się, że te designerskie donice z aluminium są idealnym rozwiązaniem.

Wysokość40 cm
Szerokość40 cm
Głębokość100 cm
Waga8 kg
Pojemność160 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty