Normalis.40.100.40.donica z aluminium

Nowy produkt

Nowoczesne donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu. Dekoracją ogrodu stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Ciekawe faktury, kolory, czy kształty powodują, że donice stają się dla ogrodu biżuterią, eksponując jednocześnie piękno posadzonych w nich roślin.

8 Przedmioty

W magazynie

502 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Gdy pogoda się ociepla, spędzamy coraz więcej relaksujących godzin na balkonie i na tarasie w ogrodzie. Oprócz mebli i ochrony przeciwsłonecznej nadal musisz myśleć o prywatności. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są sadzarki - donice z aluminium, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Biorąc pod uwagę te warunki, przekonasz się, że zainspirują Cię te designerskie wysokie donice, które są idealnym rozwiązaniem.

Wysokość40 cm
Szerokość40 cm
Głębokość100 cm
Waga8 kg
Pojemność160 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty