Wkładka uprawna donicy Ultimo

Nowy produkt

Trudno zdecydować, czy rośliny powinny znajdować się w pojemniku, takim jak doniczka, czy rośliny powinny być sadzone w ziemi? Oto lista zalet, dlaczego donica wyposażona we wkładkę uprawną oferuje więcej korzyści w porównaniu z sadzeniem w ziemi. Wszechstronność doniczek pozwala na uprawę roślin w różnych obszarach.

2 Przedmioty

W magazynie

28 zł

  • Inny

Rośliny można uprawiać na balkonie, w kuchni, na patio lub na parapecie w sypialni. Wszechstronność doniczek pozwala uzyskać więcej kolorów i urody w wielu obszarach domu. Różnorodne doniczki pozwolą Ci wyhodować rośliny, które będą pasować do twoich potrzeb i pozwolą na umieszczenie obok siebie różnych kolorów i roślin. Niektóre rośliny mogą nie być uprawiane w ogrodzie, ale w doniczce można je uprawiać według własnych upodobań. Rośliny można przenosić w dowolnym momencie lub w dowolne miejsce wewnątrz i na zewnątrz. Roślinę można przesuwać ze słońca do cienia o dowolnej porze dnia, co ostatecznie może pomóc jej rosnąć dłużej, ponieważ osoba ma nad nią większą kontrolę.

Osłonki na doniczki, a wkładki uprawne

W kolejnych sezonach można ponownie wykorzystać tą samą donicę, zmień rodzaj rośliny. W przypadku doniczki ogrodowej wrażliwość na szkodniki jest ograniczona. W ogrodzie trudno jest kontrolować szkodniki, które mogą niszczyć rośliny. Dzięki donicy właściciel ma większą kontrolę. Jeśli zauważy potencjalną szkodę dla roślin, może po prostu przenieść je w bezpieczne miejsce, które wydłuży żywotność roślin. Jest mało prawdopodobne, aby chwasty rosły w doniczce. Donice umożliwiają właścicielowi szeroki zakres elastyczności, bez problemu może zmienić układ roślin, aby dopasować je do sezonu. Tutaj może przydać się smak właścicieli, aby urozmaicić okolicę. 

Wysokość35 cm
Waga1 kg
Pojemność20 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica50 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.