Wkładka uprawna donicy Normalis 55-25

Nowy produkt

Skrzynka uprawna donicy Normalis ma zastosowanie jako wkładka do uprawy roślin w wybranym modelu donicy, zmniejszając jej objętość uprawy do określonej głębokości. Opiera się na górnej krawędzi donicy i tworzy efektowną całość. Łatwy demontaż i montaż pozwala na przeniesienie wkładki z uprawianą roślinnością w inne miejsce, na przykład do oranżerii w celu zabezpieczenia roślinek przed mrozami.

3 Przedmioty

W magazynie

28 zł

  • Laminat

Wkładki uprawne to bardzo wygodny system przesadzania roślin. Są pomocne nie tylko w łatwym użytkowaniu, ale również wspierają zdrowy rozwój roślin. Donice wyposażone w skrzynki uprawne umożliwiają łatwe przesadzanie w momencie, gdy Twój kwiat będzie już tego potrzebował. Donice wyposażone we wkładkę uprawową zawierają specjalny system przelewowy, co umożliwia bezproblemową wymianę wody, korzenie pobierają ją jedynie wtedy, gdy jej potrzebują. Wkładki wykonano z włókna szklanego, czyli materiału trwałego i odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, są mrozoodporne i pozwolą na zapewnienie roślinom idealnych warunków rozwoju.

Wysokość44 cm
Szerokość14,5 cm
Głębokość27,5 cm
Waga2 kg
Pojemność17 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty