Trapezoidalna donica aluminiowa Trapecio 53

Nowy produkt

Używanie różnych doniczek sprawia, że ​​każdy obszar roślin wygląda ciekawiej. Z reguły te wszystkie pasują do tego samego schematu kolorów! Spróbuj wymieszać swoje doniczki i zlepić ich kilka w tym samym obszarze. Może to być prosty sposób, aby każda przestrzeń była jasna, żywa i wspaniała.

8 Przedmioty

W magazynie

552 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Proponujemy proste wzory, aby podkreślić piękno Twoich kompozycji kwiatowych. Eleganckie donice aluminiowe uzupełniają każde otoczenie i są wspaniałym dodatkiem do domu, firmy lub salonu. Korzystając z szerokiej gamy doniczek, w tym z plastiku, aluminium i cortenu, możesz wybrać szeroki asortyment kolorystyczny o zróżnicowanych kształtach i wielkościach. Nasza linia jest prawdziwie dynamiczna i inspirowana naturą. Znaczenie roślin nie ogranicza się do ich roli w zaspokajaniu naszych potrzeb fizycznych i ekonomicznych. Powszechnie wiadomo, że rośliny zazwyczaj przetwarzają dwutlenek węgla w tlen w procesie fotosyntezy, a oczywiście tlen jest dla nas bardzo ważny! 

Wysokość53 cm
Waga10 kg
Pojemność170 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Szerokość dołem46 cm
Głębokość dołem46 cm
Szerokość górą70 cm
Głębokość górą70 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty