Donica trapezowa z aluminium Trapecio 80

Nowy produkt

Prosta geometryczna forma donicy Trapeciot współgra ze złożonymi kształtami roślin. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Doskonale nadaje się do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik. Trapecio może służyć jako klasyczna donica. Tytułowym zastosowań donic ogrodowych jest kilka. W pierwszej kolejności pozwala ona na uprawę roślin nie bezpośrednio w gruncie. To dosyć istotna kwestia, jeśli posiadamy niewielki ogród lub taras. W cortenowej donicy ogrodowej kwiat czy drzewka są mobilne, możemy je zawsze przenieść lub przesadzić, co daje nam wolną rękę podczas zmiany aranżacji ogrodowej. Donice z cortenu są naturalną izolacją termiczną (możemy je docieplić), a rośliny mają w nich optymalne warunki do wzrostu.

Wysokość80 cm
Waga40 kg
Pojemność890 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Szerokość dołem120 cm
Głębokość dołem120 cm
Szerokość górą92 cm
Głębokość górą92 cm

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty