Cubi donica kwadratowa z aluminum 50-50-50

Nowy produkt

Donice charakteryzują się dosyć modnym designem, najczęściej geometryczne, często wyróżniają się prostym kształtem. Kolory wpisują się w nowoczesne wzornictwo, czyli szarość, biel, czerń, mocne barwy, najlepiej w wykończeniu połysk. Te modele świetnie nadają się do roślin pnących, takich jak np. bluszcz pospolity, który możę się wokół nich owinąć i stworzyć fantastyczną ozdobę waszego domu.

8 Przedmioty

W magazynie

389 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Często donice kwiatowe nowoczesne imitują swoją fakturą inne tworzywa. Bardzo modne są obecnie donice ze stopów aluminium o najwyższej jakości. Donice mogą być wykonane w dowolnym kształcie i kolorze. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach jak i przy budowie jachtów. Unikatowa, wyróżniająca się stylistyka nowoczesnych kwadratowych donic sprawia, iż stanowią one wyrazistą dekorację przestrzeni, to niesamowita propozycja, która nie tylko zapewni funkcjonalne użytkowanie produktu, ale również podkreśli wyjątkowość i niezwykły wygląd, każdej, znajdującej się w niej rośliny.

Wysokość50 cm
Szerokość50 cm
Głębokość50 cm
Waga7 kg
Pojemność100 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Plastikowa donica Classic 35

Plastikowa donica Classic 35

Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu  budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.

Podobne produkty