Kwadratowa doniczka z aluminium Cubi 40.60.60

Nowy produkt

Duże donice do ogrodu mogą być wykonane z wielu tworzyw, ich rozmiar nie stanowi ograniczenia, będą to więc donice z aluminium łatwe w utrzymaniu i odporne na skrajne warunki pogodowe. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd.

8 Przedmioty

W magazynie

439 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach ogrodowych prywatnych jak też publicznych - w ogrodach, na tarasie czy w salonie. Nowoczesne donice ogrodowe mają wyraziste kolory, często ciekawe, geometryczne kształty. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność - mogą więc Państwo wybierać spośród donic z systemem nawadniania, czy wewnętrzne półki, czy wkładki do nasadzenia roślin. Donice zewnętrzne są narażone na oddziaływanie czynników atmosferycznych, dlatego doniczki jakie Państwu proponujemy wykonano z aluminium w pełni odpornych na działanie skrajnych warunków.

Wysokość40 cm
Szerokość60 cm
Głębokość60 cm
Waga6 kg
Pojemność120 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Plastikowa donica Classic 35

Plastikowa donica Classic 35

Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu  budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.

Podobne produkty