Aluminiowa kwadratowa donica Cubi 70-70-70

Nowy produkt

Większość rocznych kwiatów zaprojektowano tak, aby rosły najlepiej zarówno w słońcu, jak i w cieniu. Ale co robisz, jeśli twój dom ma trochę obu? Odpowiedzią jest zaplanowanie odmian, które mogą się rozwijać niemal wszędzie, gdzie je sadzisz. Na przykład donica aluminiowa postawiona w pobliżu niektórych dużych drzew, ale nie pod nimi, gdzie warunki oświetleniowe zmieniają się w ciągu dnia.

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Posiadanie zacienionego ogrodu nie oznacza, że ​​musisz pozbawić się kolorowych kwiatów. W rzeczywistości możesz być zaskoczony odkryciem, że niektóre jednoroczne gatunki wolą żyć po ciemnej stronie. Te łatwe w pielęgnacji klejnoty błyszczą w świetle słonecznym, gdzie otrzymują tylko kilka godzin filtrowanego światła dziennie. W tej ładnej doniczce, dwa różne kolory torenia (zwany także kwiatem wahaczy ) mieszają się pięknie z czerwonym liściach Coleus i srebrny szary liści ARTEMISIA. Jako bonus, trębaczowe zakwity torenów również przyciągną kolorowe kolibry do twojego ogrodu. Tworząc kompozycje  z roślin w donicach należy pamiętać, że to rośliny stanowią główną dekorację, a nie donica. Tak więc skromne rośliny powinny mieć skromne donice. W przypadku rozbudowanych kompozycji należy tak je tworzyć aby na samym brzegu znajdowały się rośliny w najbardziej dekoracyjnych donicach.

Wysokość70 cm
Szerokość70 cm
Głębokość70 cm
Waga10 kg
Pojemność320 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty