Aluminiowa kwadratowa donica Cubi 70.70.70

Nowy produkt

Większość rocznych kwiatów zaprojektowano tak, aby rosły najlepiej zarówno w słońcu, jak i w cieniu. Ale co robisz, jeśli twój dom ma trochę obu? Odpowiedzią jest zaplanowanie odmian, które mogą się rozwijać niemal wszędzie, gdzie je sadzisz. Na przykład donica aluminiowa postawiona w pobliżu niektórych dużych drzew, ale nie pod nimi, gdzie warunki oświetleniowe zmieniają się w ciągu dnia.

8 Przedmioty

W magazynie

885 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Posiadanie zacienionego ogrodu nie oznacza, że ​​musisz pozbawić się kolorowych kwiatów. W rzeczywistości możesz być zaskoczony odkryciem, że niektóre jednoroczne gatunki wolą żyć po ciemnej stronie. Te łatwe w pielęgnacji klejnoty błyszczą w świetle słonecznym, gdzie otrzymują tylko kilka godzin filtrowanego światła dziennie. W tej ładnej doniczce kwadratowej z aluminium, dwa różne kolory torenia (zwany także kwiatem wahaczy ) mieszają się pięknie z czerwonym liściach Coleus i srebrny szary liści ARTEMISIA. Jako bonus, trębaczowe zakwity torenów również przyciągną kolorowe kolibry do twojego ogrodu. Tworząc kompozycje  z roślin w donicach należy pamiętać, że to rośliny stanowią główną dekorację, a nie donica. Tak więc skromne rośliny powinny mieć skromne donice. W przypadku rozbudowanych kompozycji należy tak je tworzyć aby na samym brzegu znajdowały się rośliny w najbardziej dekoracyjnych donicach.

Wysokość70 cm
Szerokość70 cm
Głębokość70 cm
Waga10 kg
Pojemność320 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty