Świecąca donica Slim Line 70

Nowy produkt

Nowoczesna i niebanalna seria donic Slim Line zaskoczy swoim klasycznym wyglądem każdego. Uniwersalny wygląd pozwala na umieszczenie jej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Jednolity, biały kolor doskonale wkomponuje się w każdy rodzaj aranżacji i sprosta wymaganiom ponadczasowych trendów.

12 Przedmioty

300 zł

  • Polietylen

Wykonana z najlepszej jakości polietylenu, świecąca donica slim line 70 z powodzeniem może być używana jako forma dla roślin wieloletnich. Materiał ten jest odporny na niedogodne warunki atmosferyczne (mróz, wiatr, promienie UV) oraz urazy mechaniczne. Dodatkowo czyszczenie nie stanowi żadnego wyzwania.

Zastosowana jako donica świecąca do ogrodu czy tarasu może stanowić ozdobę alejek i zastąpić całkowicie lub częściowo lampy. Podświetlane donice tworzą niezwykle romantyczny klimat, pozwalający na odrobinę odpoczynku i wytchnienia. Prezentowana doniczka dostępna jest w trzech wariantach oświetlenia:

1. LIGHT - oprawa oświetleniowa E27 Żarówka led 5W, kabel długości 2,9m,

2. RGB - żarówka RGB zmieniająca kolory, sterowana pilotem o zasięgu do 10m,

3. RGB M - moduł bezprzewodowy RGB sterowany pilotem.

Świecąca donica LED z modułem odprowadzania wody

System odprowadzania wody w donicach zalecany jest szczególnie w przypadku ekspozycji roślin na zewnątrz budynku. Dotyczy to głównie balkonów, patio, tarasów czy ogródków restauracyjnych. Nadmierne opady deszczu mogą spowodować zaleganie wody w donicy, skutkiem czego może być gnicie rośliny. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala cieszyć się rośliną przez wiele lat, bez konieczności monitorowania stanu nawodnienia wewnątrz donicy.

Wysokość70 cm
Szerokość41 cm
Głębokość41 cm
Waga7 kg
Pojemność30 l (z podwójnym dnem)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty