Donica aluminiowa Trapecio 80

Nowy produkt

Kompozycje roślinne wymagają wyboru odpowiednich roślin i pasujących do nich donic. Jednym z ciekawych propozycji dla wielbicieli minimalistycznych form jest donica aluminiowa Trapecio w kształcie trapezu. Ta funkcjonalna donica doskonale sprawdzi się do dekoracji mieszkań, biur, a także zewnętrznych tarasów i balkonów. Wytrzymały materiał zapewnia odporność na warunki pogodowe jak deszcz i mróz.

8 Przedmioty

W magazynie

1 463 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Donica aluminiowa Trapecio w formie modnego trapezu sprosta nawet najbardziej wymagającym gustom, wraz z posadzonymi roślinami można uzyskać udaną kompozycję zdobiąca wnętrza i taras. Szlachetny wygląd aluminiowej donicy Trapecio sprawdzi się w mieszkaniach, przestrzeni handlowej, publicznej, biurowej oraz wielu innych wnętrzach, gdzie zdobiące ją rośliny wymagają szczególnej oprawy.

Wytrzymała donica aluminiowa Trapecio idealna na tarasy i balkony

Donica aluminiowa Trapecio może bez obaw być umieszczona na zewnątrz przez cały rok. Ta gustowna donica wykonana z dużą starannością, została z wytrzymałego na warunki pogodowe aluminium. Szlachetny materiał jest odporny na zarysowania, plamy i odbarwienia, dzięki czemu donica z powodzeniem może zdobić tarasy lokali gastronomicznych i innych obiektów komercyjnych. Wykonana z najwyższą starannością donica aluminiowa Trapecio mierzy 80 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do większych krzewów, roślin i drzewek ozdobnych. Dostępna jest w wersji polerowanej na wysoki połysk oraz matowej. Kilka stonowanych wersji kolorystycznych zapewnia duże możliwości aranżacyjne.

Wysokość80 cm
Waga38 kg
Pojemność800 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Szerokość dołem92 cm
Głębokość dołem92 cm
Szerokość górą120 cm
Głębokość górą120 cm

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty