Donica trapezowa z aluminium Trapecio 80

Nowy produkt

Geometryczna forma donicy przykuje uwagę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. Doskonale nadaje się jako ozdoba lokali gastronomicznych, hoteli, pomieszczeń biurowych oraz salonów, klatek schodowych czy patio. Uniwersalizm i klasyczny wygląd to główne cechy jakie posiada nowoczesna donica trapezowa z aluminium Trapecio 80.

8 Przedmioty

W magazynie

918 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Gładka powierzchnia pozwoli utrzymać produkt w czystości. Zastosowanie magnezu do produkcji naszych nowoczesnych donic aluminiowych pozwala na otrzymanie produktu wysoce odpornego na korozję. Donica trapezowa z aluminium trapecio 80 jest produktem niewymagającym konserwacji. Jest odporna na mróz, wilgoć i inne niekorzystne warunki pogodowe. Waga donicy (40kg) zapewnia o jej stabilności, jednocześnie nie niszcząc podłoża, na którym stoi.

Trapezowe donice aluminiowe – duże możliwości aranżacji

Donice aluminiowe są niezwykle funkcjonalne i modne. Projektanci nowoczesnych aranżacji skupiają się obecnie na wykorzystaniu elementów dekoracji aluminiowych, ponieważ są one ponadczasowe i skupiają uwagę przechodniów. W naszej ofercie posiadamy kilka wariantów kolorystycznych tego samego modelu donicy. Prezentowane donice można nabyć w wersji z połyskiem lub matowe, w zależności od potrzeb i gustu. Zestawienie kilku wersji tej samej donicy pozwoli na otrzymanie niezwykle modernistycznej aranżacji przestrzeni. Donice trapezowe doskonale odnajdą się w każdym otoczeniu. Z uwagi na dość masywny charakter konstrukcji, zaleca się umieszczanie w niej drzewek ozdobnych i roślin wieloletnich.

Wysokość80 cm
Waga40 kg
Pojemność890 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Szerokość dołem120 cm
Głębokość dołem120 cm
Szerokość górą92 cm
Głębokość górą92 cm

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty