Donice na stelażu do salonu i na taras

0

Stelaż na kwiaty do salonu na taras czy balkon. Prosty nowoczesny stojak z doniczką wyeksponuje kompozycję kwiatową na wysokości. Uczyni donicę kwiatową pierwszoplanowym elementem wystroju określonej przestrzeni.

na stojaku ozdobnym donica

stojak

Donice na stelażu wykonano z wysokiej jakości stali lub aluminium do wyboru. Samą ramę (stelaż) wykonano z wysokiej jakości stali profilowej. Prosty projekt i nowoczesny design. Wysokiej jakości stal węglowa jest zabezpieczona farbą wodoodporną. Powłoka antykorozyjna nakładana jest metodą proszkową.

Donice na stelażu mają inne przydatne funkcje

Donica na stelażu może służyć do przechowywania i ekspozycji różnorodnych artykułów dekoracyjnych, roślin doniczkowych i innych dekoracji. Obowiązujące środowisko wewnątrz i na zewnątrz. Donice na stelażu sprawdzą się w ogrodzie na patio, na tarasie, balkonie, na podwórkach, przy wejściu, w słonecznym oknie, w szklarni na dachu. Odpowiedni dla donic na stelażu będzie  również dziedziniec, przedpokój, salon, sypialnia, kwiaciarnia, pokój dzienny, gabinet, balkon, korytarz , jadalnia, biuro i sala wystawowa.

Ozdobny stelaż na donicę jest wystarczająco trwały i wytrzymały. Z dobrym skutkiem przeniesie obciążenie sporej wielkości donicy. Stelaż i donica są wykonane ręcznie z największą pieczołowitością przez wykwalifikowaną kadrę techniczną. Donica posiada skuteczny drenaż. Pośrodku skrzynki sadzarki znajduje się otwór drenażowy, który pomaga zapobiegać gniciu korzeni i utrzymywać idealny poziom nawilżenia gleby i roślin. Chętnie zobaczę, jak rozkwita Twój ogród tego lata w donicach na stelażu.

Donica na stelażu prezentuje kwiaty na wysokości wzroku

Wszechstronna do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Metalowa podniesiona donica na stelażu jest funkcjonalna i trwała w użytkowaniu przez cały rok. Dzięki malowanej proszkowo powierzchni jest odporna na trudne warunki pogodowe. Można stelaż zaopatrzyć w kółka z jednego końca, które sprawią, że ​​można go wygodnie przemieszczać w dowolne miejsce. Gwarantuje pełne wykorzystanie przestrzeni. Podniesiona donica na kółkach gwarantuje dużo miejsca do uprawy sałaty, brokułów, niektórych ziół i kwiatów. Półka pod spodem służy na rękawiczki, małą łopatę i konewkę. Zbieranie świeżych warzyw jest bardzo łatwe. Uprawa znajduje się na wysokości talii. Wszystkie te cechy sprawiają, że industrialne doniczki na stelażu cieszą się dużym zainteresowaniem klienta, są praktyczne, nowoczesne i modne.

Dodaj komentarz