Donice salonowe z laminatu poliestrowo szklanego

0

Na ryku możemy zobaczyć sporo nowości i wybór jest trudny. Bezsprzecznie musimy przyjąć pewne założenia, które będą wyznacznikiem ogólnego wystroju naszego salonu. Musimy zastanowić się jaki chcemy mieć salon, w jakim stylu chcemy go udekorować i podjąć decyzję.

donice salonowe z laminatu

donica cygaro do salonu z laminatu

Donice z laminatu poliestrowego i kompozycje w nich zamieszczone muszą tworzyć spójną całość i nie mogą zakłócać w najdrobniejszym szczególe kompletnego umeblowania salonu.

Laminat poliestrowo-szklany, który jest głównym budulcem z którego firma produkuje donice ogrodowe, jest zbudowany z kombinacji dwóch materiałów o różnych właściwościach. Składowe stanowią wzmocnienie (włókno szklane) złożone w postaci warstw i wypełnienie (żywica), która jest wiążącym spoiwem. Elementy wykonane z laminatów poliestrowo-szklanych charakteryzują się trwałością i wysoką odpornością na warunki pogodowe. Są również znacznie lżejsze i bardziej trwałe niż konstrukcje wykonane z homogenicznych materiałów.

Jakie donice wybrać do salonu?

Nasza galeria prezentowanych donic salonowych to łatwy i wyjątkowy sposób, aby z łatwością dodać odrobinę zieleni do swojej przestrzeni. Stworzone w naszym warsztacie w Polsce. Każda donica jest wykonana ręcznie z użyciem laminatu poliestrowego, który uratowaliśmy lub odzyskaliśmy – minimalizując nasz globalny wpływ na środowisko. Pracując ręcznie, wycinamy i kształtujemy każdą donicę indywidualnie, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy produkt, o różnym kształcie i kolorze.

Ponadczasowe, ale współczesne doniczki są domem dla wszystkich roślin domowych, od małych sukulentów po bujne paprocie. Przyjemny wizualnie projekt donicy do salonu sprawia, że ​​jest to przyciągający wzrok samodzielny element wystroju. Różne kolory i odcienie można łatwo łączyć w oszałamiający zestaw i ponadczasowe kształty. Ręcznie robione donice emanują silnym związkiem sztuki z naturą.

Donice z laminatu otwierają sezon w ogrodzie

Kolorowe doniczki i osłonki z laminatu rozpoczynają sezon wiosenny zarówno w pomieszczeniach, jak i na tarasie lub balkonie. Ciemne odcienie w połączeniu z błyszczącymi metalami przynoszą natychmiastową wiosnę! Posortuj różne kolory i rozmiary, aby stworzyć radosną kombinację lub wybierz jednokolorowy kolor, aby uzyskać bardziej ponadczasowy wygląd. Doniczki salonowe z laminatu poliestrowo szklanego producenta Zone Pots są wyposażone we wkładki uprawne i mają w dnie otwór drenażowy.

Użyj donicy z laminatu go jako centralnego elementu przy stoliku kawowym w salonie lub narożnego akcentu przy komodzie z konsolą w przedpokoju. Dodaj trochę zieleni do swojego wystroju bez ciągłego wysiłku dzięki wykorzystaniu sztucznych kwiatów. Sztuczne rośliny uzupełniają inne zielone żywe dekoracje i doskonale nadaje się do umieszczenia w dowolnym zakątku pomieszczenia. Możesz wykorzystać również motyw tradycyjny i zaprezentować swoje rośliny w praktycznej donicy z laminatu poliestrowego w swoim salonie, lub gdziekolwiek zechcesz.

Dodaj komentarz