Donice salonowe z laminatu poliestrowo szklanego

Donice salonowe z laminatu poliestrowo szklanego

2020-12-20 1 przez admin

Donice i kompozycje w nich zamieszczone muszą tworzyć spójną całość i nie mogą zakłócać w najdrobniejszym szczególe kompletnego umeblowania salonu.

Jakie donice wybrać do salonu?

Nasza galeria prezentowanych donic salonowych to łatwy i wyjątkowy sposób, aby z łatwością dodać odrobinę zieleni do swojej przestrzeni. Stworzone w naszym warsztacie w Polsce. Każda donica jest wykonana ręcznie z użyciem laminatu poliestrowego, który uratowaliśmy lub odzyskaliśmy – minimalizując nasz globalny wpływ na środowisko. Pracując ręcznie, wycinamy i kształtujemy każdą donicę indywidualnie, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy produkt, o różnym kształcie i kolorze.

Ponadczasowe, ale współczesne doniczki są domem dla wszystkich roślin domowych, od małych sukulentów po bujne paprocie. Przyjemny wizualnie projekt donicy do salonu sprawia, że ​​jest to przyciągający wzrok samodzielny element wystroju. Różne kolory i odcienie można łatwo łączyć w oszałamiający zestaw i ponadczasowe kształty. Ręcznie robione donice emanują silnym związkiem sztuki z naturą.

Kolorowe doniczki i osłonki z laminatu rozpoczynają sezon wiosenny zarówno w pomieszczeniach, jak i na tarasie lub balkonie. Świeże odcienie w połączeniu z błyszczącymi metalami przynoszą natychmiastową wiosnę! Pogrupuj różne kolory i rozmiary, aby stworzyć radosną kombinację lub wybierz monochromatyczny kolor, aby uzyskać bardziej ponadczasowy wygląd. Doniczki salonowe z laminatu poliestrowo szklanego producenta Zone Pots są wyposażone we wkładki uprawne i mają w dnie otwór do drenażu.