Atrakcyjne produkty do ogrodów, tarasów, balkonów i ścieżek

0

Zanim będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem na wsi, powinieneś zaplanować i zaprojektować swój ogród. Ponieważ piękny ogród wymaga odpowiedniego zaprojektowania tarasu oraz odpowiedniego sprzętu do pielęgnacji trawnika i higieny roślin.

Wizualizacja-do-projektu-ogrodu

Aby wszystko urosło nie tylko duże, ale i zielone, należy pomyśleć o niezawodnym i inteligentnym nawadnianiu ogrodu i dodatkowym wyposażeniu.

Wyposażenie, prywatność, ochrona

Gdy jest gorąco i sucho, warto mieć zawsze pod ręką wystarczającą ilość wody do podlewania – można to zrobić optymalnie dzięki nowoczesnym systemom zbierania wody deszczowej. A jeśli postrzegasz swój ogród jako prywatną kryjówkę, zastanów się, czy w widocznych miejscach znajduje się ogrodzenie lub parawan. Czy zrobiłeś to wszystko? Może więc brakuje jeszcze właściwych gabionów , ławek, podwyższonych donic i spirali ziołowych ? Niezależnie od tego, czy jesteś ogrodnikiem hobby, czy ogrodnikiem i architektem krajobrazu, na pewno znajdziesz to, czego szukasz w naszych sklepach – przejrzyj naszą bogatą ofertę produktów do ogrodów, tarasów i balkonów i skorzystaj z kalendarza ogrodowego, aby przygotować się na każdą porę roku.

Płyty tarasowe i chodnikowe

Wybór płyty tarasowej nie zawsze jest łatwy, ponieważ oferujemy szeroką gamę materiałów, formatów, kolorów i grubości. Oprócz klasycznych płyt betonowych w kolorze szarym i kolorze, mamy w naszej ofercie atrakcyjne alternatywy z kamienia naturalnego, takiego jak granit, trawertyn czy gnejs lodowcowy.  Oferujemy również nowoczesne warianty wykonane z drewna lub WPC, połączenie drewna i tworzywa sztucznego.

Narzędzia ogrodowe i maszyny ogrodowe

Jako doświadczony ogrodnik-hobbysta  wiesz o tym od dawna: w pielęgnacji ogrodu kluczowa jest odpowiednia jakość i perfekcyjne działanie narzędzi ogrodniczych. Dlatego w naszym sklepie posiadamy wyłącznie gruntownie przetestowane i sprawdzone od lat narzędzia ogrodowe, które ułatwiają pracę w ogrodzie. 

Skuteczne narzędzia ogrodowe, które sprawiają, że ogrodnictwo jest przyjemnością

Nasza obietnica dla Ciebie: mamy odpowiednie urządzenie lub maszynę do każdej czynności w ogrodzie – czy to sekatory , spulchniacze , przycinarki do trawy , nożyce do żywopłotu , aż po kosiarki do trawy , piły łańcuchowe czy dmuchawy do liści . Na pewno znajdziesz standard jakości, którego szukasz. Poznaj naszą bogatą ofertę ogrodową! 

Kosiarka zautomatyzowana – idealny trawnik bez żadnych działań z Twojej strony

Niezawodne, dokładne i autonomiczne – to przymiotniki opisujące zautomatyzowane kosiarki do trawy i to, co robią. Są mądrą odpowiedzią na perfekcyjnie skoszone trawniki, które powstają bez udziału Twojej siły fizycznej, z niewielkim hałasem i w dowolnie wybranym czasie. Coraz więcej właścicieli ogrodów decyduje się zatem na zakup w pełni automatycznego cudu techniki. Odpowiednie urządzenie bez problemu kosi również większe trawniki. Możesz nawet indywidualnie dostosować wysokość koszenia. Wyposażone w inteligentny system nawigacji kompaktowe mikroroboty obliczają trasy, pokonują przeszkody i są niezwykle energooszczędne. 

Tyle technologii nie znajduje się w Twojej zielonej okolicy? Dla fanów klasycznych bezprzewodowych kosiarek lub tradycyjnych ręcznych kosiarek oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości urządzeń online i na rynku. Stawiamy na jakość marki , która zapewnia również najwyższej klasy akcesoria, takie jak zapasowe ostrza, dodatkowe baterie i przewód ograniczający.

Nawadnianie ogrodu – konewki były wczoraj

Soczysta zieleń, mocna i zdrowa – za tym tęskni każdy ogrodnik ze swoim trawnikiem i roślinami w ogrodzie. Dobre nawadnianie to podstawa. Sklep posiada szeroką gamę skutecznych rozwiązań nawadniających. Począwszy od klasycznych pryszniców ogrodowych, poprzez zraszacze do trawników i inteligentne sterowanie nawadnianiem. Możesz również zdecydować się na zestawy i pudełka do zaopatrzenia w wodę, w tym wąż, wózek na wąż i bęben na wąż, a także akcesoria, takie jak uszczelki i przyłącza węży. 

Automatyczne nawadnianie – zaplanujemy Twój system nawadniania

Unikaj suszy i korzystaj z oszczędności wody w porównaniu z konwencjonalnymi metodami nawadniania, a wszystko to jest energooszczędne i łatwe w użyciu. Na przykład możesz sterować systemem nawadniania za pomocą aplikacji na smartfona.

Nasz sklep współpracuje wyłącznie z wiodącymi producentami i możemy zapewnić Państwu kompleksowe i ukierunkowane porady na temat podlewania ogrodu. Oferujemy nie tylko wszystko z jednego źródła, ale także kompetentnie wspieramy Cię w planowaniu systemu nawadniania i z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na miarę.

Nie wahaj się z nami skontaktować. Automatyczny system nawadniania to dobra inwestycja, ponieważ gwarantuje, że Twój ogród będzie przyjemniejszy.

Zbieranie wody deszczowej – do ogrodu i gospodarstwa domowego

Najrozsądniejszym sposobem wykorzystania wody deszczowej jest podlewanie roślin i drzew w ogrodzie i domu. Jeśli chcesz codziennie korzystać z wody deszczowej, polecamy system zbierania wody deszczowej. Każdy, kto ostrożnie korzysta z wody pitnej, jest świadomy ekologicznie, a także oszczędza koszty ponoszone na uzdatnioną wodę z kranu. Oprócz zwykłych beczek deszczowych i amfor, szeroka gama do zbierania wody deszczowej obejmuje również podziemne i naziemne zbiorniki do przechowywania wody deszczowej. 

Domowe wodociągi i pompy: Żyj w sposób zrównoważony, samowystarczalny i oszczędny

Wodociąg domowy pompuje studnię lub wodę deszczową z punktu poboru, takiego jak studnia lub amfora, do punktów poboru w domu i ogrodzie. Domowe wodociągi wyposażone w pompę, zbiornik ciśnieniowy i sterowanie są często używane do spłukiwania toalet lub mycia pralki. Może być również optymalnie stosowany do podlewania roślin, napełniania stawów lub do różnych prac porządkowych. 

Oprócz wodociągów domowych w naszym asortymencie znajdą Państwo pompy, systemy infiltracji wody deszczowej oraz elementy do odciągania wody. Oczywiście nasza oferta obejmuje również odpowiednie akcesoria i elementy sterujące. 

Dodaj komentarz