Donice na stojaku stalowym prezentują kwiaty na wysokości

0

Donice na stojaku stalowym prezentują kwiaty na wysokości. Umożliwiają łatwą obsługę ukwieconej donicy. Zwykle są pierwszoplanowym elementem udanej kompozycji kwiatowej.

na stojaku donica

donica na stelażu

Donice na stojaku w połączeniu z innowacyjną technologię i modnym wzornictwem, wpisują się we współczesne trendy. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Aby rośliny wpisywały się w klimat i pasowały do mieszkania, biura czy innej przestrzeni, warto zadbać o odpowiednią ich oprawę. Z pomocą przychodzą nasi projektanci. W ich ofercie znajdziecie wysokie donice, które sprawią, że Wasze wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Wystarczy niewielki taras czy balkon, by doniczki na stojaku znalazły się w centrum naszego zainteresowania. Kiedy pozbawieni jesteśmy przestrzeni balkonowej, możemy nasze rośliny estetycznie hodować w domu. Z powodzeniem mogą również stanowić wystrój naszego biura czy też salonu. Nasi projektanci stworzyli niezwykle kunsztowną kolekcje, dzięki której każdy element florystyczny może mieć odpowiednią oprawę. Wystarczy wybrać takie, które podobają się nam najbardziej, które pozwalają wspaniale wyeksponować nasze ulubione rośliny. Kształty donic są utrzymane w prostym minimalistycznym stylu, geometryczne formy sprawdzą się tutaj wprost rewelacyjnie.

Donice z aluminium i laminatu na stojaku rewelacyjnie będą prezentowały się w nowoczesnych przestrzeniach loftowych lub industrialnych, natomiast drewno czy ceramikę wybiorą raczej miłośnicy klasyki lub stylu vintage. Musimy pamiętać że różne gatunki roślin powinno się hodować w donicach o różnych kształtach. Kaktusy wymagają donic okrągłych, zaś pelargonie sadzić można z powodzeniem w kwadratowych czy prostokątnych. Wysokie donice będą idealne dla iglaków ogrodowych. Stelaż na którym zamontowano donicę to gadżet, który bardzo wyeksponuje nasze rośliny, zwróci uwagę naszą i naszych gości. Rewelacyjnie wpisuje się w aktualne trendy w modzie dając odpowiednią oprawę.

Dodaj komentarz