Donice podświetlane – innowacja w aranżacji salonu

0

Świat czarodziejów – kompatybilna donica podświetlana diodami LED i jednocześnie lampka nocna, nastrojowa, lampa kreatywna, klasyczna do salonu, sypialni i wystroju wnętrz komercyjnych.

podswietlane donice

Świecące donice

Donice podświetlane sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, ogrodach, jak i w rejonach publicznych, takich jak hotele, biura czy restauracje. Co więcej, pełnią podwójną rolę nietuzinkowej lampy i ozdobnej donicy, wiążąc funkcjonalność z dekoracyjnością; praktyczność z designem i gracją.

Donice podświetlane są wykonane z nieszkodliwych dla środowiska wytrzymałych materiałów i mają  doskonałą jakość. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ich nietuzinkowy kształt i łagodny blask rozjaśni oraz podkreśli klimat każdego wnętrza. Podświetlane donice do ogrodu i na taras mogą stworzyć unikalny, tajemniczy nastrój. Ustawione w salonie dodadzą mu ciepła i przytulności, podkreślą prestiżowy i nowoczesny charakter wnętrza.

Podświetlane donice LED stanowią wyrazistą dekorację salonu

Do wyboru mamy bardziej tradycyjne donice, jak i klasyczne w wyglądzie z zaokrąglonym górnym rantem. Są też nowoczesne kwadratowe o smukłych kształtach i prostej formie, które dopasują się do każdej przestrzeni. Klienci poszukujący minimalistycznego, ale awangardowego sposobu podkreślenia stylu wnętrza, z pewnością docenią geometryczną, symetryczną sylwetkę donic okrągłych o zmiennym przekroju. Duże, podłużne donice podświetlane świetnie sprawdzą się także jako wzbogacenie krajobrazu parków, skwerów czy promenad miejskich. Odpowiednio przygotowane aranżacje roślinne połączone z urokliwym światłem donic stworzą niezapomnianą atmosferę i uwydatnią charakter okolicy.

Wymiary i kolory donic podświetlanych są bardzo różne. Możemy też wybrać rodzaj emitowanego światła, to sprawia, że stają się one wspaniałym akcesorium przy aranżowaniu danego miejsca. Donica  podświetlana LED może stać się głównym elementem dekoracyjnym danej przestrzeni i skupiać na sobie spojrzenia. Może też być łagodnym sztafażem dalszego planu. Dzięki wielości modeli klienci zawsze znajdą ten idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Jeśli lubisz niestandardowe, innowacyjne technologie, chcesz zrobić wrażenie na gościach i przyciągnąć ich uwagę, to znalazłeś rozwiązanie idealne dla siebie! A jeśli chcesz mieć w pełni spersonalizowane donice z podświetleniem, możesz zamówić ogrodowe donice na wymiar o dowolnym rozmiarze i kolorze.

Dodaj komentarz