Donice podświetlane – innowacyjny trend w aranżowaniu przestrzeni, czy dziwna ekstrawagancja?

Donice podświetlane – innowacyjny trend w aranżowaniu przestrzeni, czy dziwna ekstrawagancja?

Świecące donice sprawdzą się zarówno we wnętrzach prywatnych, ogrodach, jak i przestrzeniach publicznych, takich jak hotele, biura czy restauracje. Co więcej, mogą pełnić podwójną rolę: nietuzinkowej lampy i ozdobnej donicy, wiążąc funkcjonalność z dekoracyjnością; praktyczność z designerskim sznytem.

Podświetlane donice są wykonane z ekologicznych, wytrzymałych materiałów doskonałej jakości, odpornych na niekorzystne warunki pogodowe. Ich niezwykłe kształty i łagodny blask rozświetli oraz podkreśli klimat każdego wnętrza. Świecące donice do ogrodu i tarasu mogą stworzyć unikalny, tajemniczy nastrój. Ustawione w salonie pomogą dodać mu ciepła i przytulności, lub też podkreślić prestiżowy, nowoczesny charakter przestrzeni.

Do wyboru mamy zarówno bardziej tradycyjne, klasyczne w wyglądzie donice Ovo z zaokrąglonym górnym rantem, jak i nowoczesne donice SLIM LINE o smukłych kształtach i prostej formie, które dopasują się do każdej przestrzeni. Klienci poszukujący minimalistycznego, ale awangardowego sposobu podkreślenia tylu wnętrza, z pewnością docenią geometryczną, niesymetryczną sylwetkę donic Vaso czy Valencia. Duże, podłużne donice podświetlane Normalis świetnie sprawdzą się także jako wzbogacenie krajobrazu parków, skwerów czy promenad miejskich – odpowiednio skomponowane aranżacje roślinne połączone z urokliwym światłem donic stworzą niezapomnianą atmosferę i uwydatnią charakter okolicy.

Wymiary i kolory donic podświetlanych są bardzo różne; możemy też wybrać rodzaj emitowanego światła, co sprawia, że stają się one wspaniałym narzędziem przy aranżowaniu danego miejsca. Donica LED może stać się głównym elementem danej przestrzeni i skupiać na sobie spojrzenia, lub też być łagodnym sztafażem dalszego planu. Dzięki wielości modeli klienci zawsze znajdą ten idealnie dopasowany do ich potrzeb. Jeśli więc lubicie niestandardowe, innowacyjne technologie, chcecie zrobić wrażenie na gościach i przyciągnąć ich uwagę, to rozwiązanie idealne dla was!