Wyłacznik-dźwigniowy-natynkowy

Podczas generalnego remontu nieruchomości, rearanżacji mieszkania czy wykańczania domu, w którym niedługo zamieszkamy, często zapominamy o tym, jak istotne dla estetyki całego projektu, jak i funkcjonalności lokalu, pozostaje dobranie odpowiedniego osprzętu elektroinstalacyjnego, gniazd i włączników. Wybór najbardziej budżetowych modeli z dolnej półki cenowej może odbić się na ich trwałości. Warto więc postawić na sprzęt od sprawdzonego producenta, rekomendowany przez sprzedawców salonów elektrycznych, jak również samych klientów. A takie właśnie oferuje firma o wyjątkowej renomie w branży – Karlik sp. z o.o. W ramach serii Mini dostępne są m.in. łączniki tradycyjne, pojedyncze, podwójne czy potrójne, nietypowe łączniki do bardziej nowoczesnych aranżacji, gniazdka elektryczne wielu typów, przyciski dzwonkowe, regulatory temperatury, ściemniacze, zaślepki, a nawet ładowarki USB. Seria Karlik Mini to gwarancja wyjątkowego połączenia estetyki i funkcjonalności.

·         Seria Karlik Mini – oszczędna forma podporządkowana funkcjonalności oraz estetyce

·         Ramki serii Mini występują w wielu w wielu kolorach – dobierz odpowiedni do wystroju

·         Delikatne akcenty kolorystyczne nadające niepowtarzalnego stylu produktom Mini

Seria Karlik Mini – oszczędna forma podporządkowana funkcjonalności oraz estetyce

Gdy wykańczamy nasze wymarzone cztery kąty, przeprowadzamy generalny remont pomieszczenia czy modernizujemy układ instalacji elektrycznej podtynkowej, najczęściej zapominamy o tym, jak istotną rolę w zachowaniu komfortu mieszkańców odgrywa efektywne połączenie funkcjonalności i estetyki w zakresie designu ramek osprzętu instalacyjnego, łączników czy gniazd. Pamiętamy o tym w Karlik sp. z o.o., tworząc te elementy w wyjątkowych kolorach serii Mini.

Ramki serii Mini występują w wielu w wielu kolorach – dobierz odpowiedni do wystroju

Ramki pośrednie, pojedyncze czy podwójne prezentowane w serii Karlik Mini wyróżnia ogromna paleta barw do wyboru. Dzięki temu bez problemu dobierzemy również którąś z oferowanych ramek uniwersalnych z tworzywa, aby nadać pomieszczeniu ostatnich szlifów. Produkty z serii Mini to także kompaktowe wymiary, wysoka jakość wykonania, odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, łatwy montaż oraz obsługa.

Delikatne akcenty kolorystyczne nadające niepowtarzalnego stylu produktom Mini

Dostępna kolorystyka modułów podświetlających, gniazdek i łączników pozwala na bardzo dużą improwizację, a jednocześnie nie tracimy nic z najwyższej jakości i funkcjonalności. Ogromny wybór osprzętu elektroinstalacyjnego sygnowanego serią Karlik Mini znajdą Państwo w sklepie internetowym Karliko.pl, będącym partnerem handlowym marki.

Artykuł sponsorowany

Warto przeczytać!

Dodaj komentarz